+48 89 624 31 48, +48 89 624 55 74

 

Prezentowane w tym dziale propozycje / przykłady programów wycieczek realizujemy na zamówienia dla grup.

Możliwe jest dostosowanie programu do potrzeb zamawiającego lub przygotowanie innego dowolnego programu wycieczki.

Wycieczki jednodniowe

Warszawa

Muzeum Powstania Warszawskiego, spektakl w teatrze

Zwiedzanie z przewodnikiem: Muzeum Powstania Warszawskiego, spacer warszawską Starówką i Krakowskim Przedmieściem, obiad. Wieczorny spektakl w teatrze (aktualny repertuar podamy na miesiąc przed planowanym wyjazdem). Powrót w godzinach wieczornych (uzależniony jest od godziny spektaklu w teatrze).

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Spacer po stolicy

Zamek Królewski - Łazienki Królewskie - KINO IMAX

Spacer z przewodnikiem po mieście, zwiedzanie: Kolumna Zygmunta, Katedra św. Jana, Grób Nieznanego Żołnierza, Teatr Wielki, Plac Bankowy, Zamek Królewski (Apartamenty Królewskie, Sala Balowa) Park w Łazienkach. Przerwa na posiłek w Mc Donald's. Seans filmowy w systemie 3D w kinie IMAX. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Uroki Warszawy

Biblioteka Uniwersytecka, Stare Miasto, Powązki

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: ogród na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej, dziedziniec Zamku Królewskiego z Kolumną Zygmunta III Wazy, stare Miasto, Barbakan… Lekcja historii na Cmentarzu na Starych i Nowych Powązkach. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Piernikowe miasto

Toruń z rejsem statkiem po Wiśle

TORUŃ: Krzywa Wieża, Ratusz, Dwór Artusa, kościół NMP, Katedra oew. Jana, Pałac Eskenów, Bulwar Filadelfijski, Muzeum Piernika. Rejs statkiem wycieczkowym po Wiśe. Zwiedzanie ogrodu botanicznego.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Zagroda Kurpiowska

Kadzidło

Przejazd do KADZIDŁA, zwiedzanie Zagrody z przewodnikiem. Warsztaty Etnograficzne, poczęstunek - degustacja potraw kuchni regionalnej. Planowany powrót w godzinach popołudniowych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Coś dla miłośników miodu i pszczelarstwa.

Purda k. Olsztyna

Przejazd do Purdy, spacer pszczelą ścieżką edukacyjną, zwiedzanie pasieki i pracowni pszczelarskiej, zapoznanie z pszczelą rodziną i jej życiem, degustacja miodu, udział w jednym z proponowanych warsztatów (świece z wosku pszczelego, budowa domków dla zapylaczy i inne). Możliwe zorganizowanie ogniska. Planowany powrót w godzinach popołudniowych.

Cena: Ustalana indywidualnie.

 

Park dzikich zwierząt i Tropikana

Mikołajki - Kadzidłowo

Wyjazd do KADZIDŁOWA, spacer po Parku Dzikich Zwierząt. Przejazd do MIKOŁAJEK - zwiedzanie portu, rejs po jez. Śniardwy, zabawa na basenie (1,5 godzinny pobyt na kompleksie basenów - hotel Gołębiewski).

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Historia i prahistoria

Toruń - Solec Kujawski

TORUŃ: zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bulwar Filadelfijski, Krzywa Wieża, kościół św. Jakuba, Kępa Bazarowa, Rynek Staromiejski, Muzeum Kopernika, Muzeum Piernika, obiad. SOLEC KUJAWSKI: zwiedzanie Jurajskiego Parku oraz udział w warsztatach paleontologicznych (plastycznych). Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie
 

 

 

Gotycka przygoda

Gniew

Przyjazd do GNIEWU, zwiedzanie gotyckiego zamku z przewodnikiem, żywa lekcja historii, ognisko z pieczeniem kiełbasek na podzamczu. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

 

Zamki krzyżackie

Gierłoż - Kętrzyn - Reszel

GIERŁOŻ - zwiedzanie z przewodnikiem Wilczego Szańca, wizyta na zamku w KĘTRZYNIE, w Muzeum Wojciecha Kętrzyńskiego oraz na zamku w RESZLU - zwiedzanie dziedzińca, wieży zamkowej. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie. 

 

Przygoda nad Bałtykiem

Rejs statkiem i wizyta w Teatrze Muzycznym

GDAŃSK - spotkanie z przewodnikiem: rejs statkiem (Gdańsk-Westerplatte), spacer po Bulwarze Nadmorskim oraz po najdłuższym molo w Europie w SOPOCIE. Przerwa na obiad. Przejazd na spektakl w Teatrze Muzycznym w Gdyni (repertuar wg. dostępności biletów). Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Bajkowa przygoda

Malbork - Szymbark

MALBORK - zwiedzanie miasta z przewodnikiem z niezapomnianą przygodą na zamku. Wizyta w SZYMBARKU, w domu do góry nogami. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Spotkanie z Neptunem

Zoo - Molo - Aquapark

GDAŃSK: Stare Miasto, Droga Królewska, Żuraw, Neptun... OLIWA: ZOO - przejażdżka kolejką. SOPOT : spacer po molo, pobyt w Aqua Parku. Planowany powrót w godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

Słodkie Trójmiasto

Gdańsk - Sopot - Gdynia

GDAŃSK - spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie: Trakt Królewski, ulica Długa, Długi Targ, Złota Brama, Katownia, Kościół Mariacki, ulica Mariacka, Pobrzeże Motławy… SOPOT - spacer ulicą Monte Casino i wypoczynek na najdłuższym w Europie molo. GDYNIA - ORP "BŁYSKAWICA". Słodkie spotkanie w Cuciu Cukier Artist w GDAŃSKU. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

Cena: Ustalana indywidualnie. 

 

Warmińskie tajemnice

Olsztynek

Wizyta w OLSZTYNKU, zwiedzanie z przewodnikiem: Park Etnograficzny, udział w wybranej lekcji tematycznej, Huta Szkła Artystycznego, pokaz atrakcyjnych wyrobów ze szkła. Obiad w restauracji...
Wyjazd w drogę powrotną.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

 

Śladami Króla Jagiełły

Grunwald

Wyjazd z przewodnikiem do GRUNWALDU. Zwiedzanie: ruiny kaplicy pobitewnej, Kopiec Jagiełły, seans filmowy w kinie muzealnym. Obiad w restauracji. Wyjazd w drogę powrotną.

Cena: Ustalana indywidualnie.
 

 

 

Mazury cud natury

Woda, las zdrowa żywność.
Tu zapomnisz o zgiełku miasta